|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najlepši deo bebe
30.5.2010 17:22:20   
Delijagirl
Meni za sada nogice i rukice ali jednom kad budem imala svoju necu moci da izdvojim garant user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Najlepši deo bebe
30.5.2010 22:04:15   
New Mom
Šakice sa onim slatkim rupicama i noktićima... stopalka malena... mekani trbuščić... mekanu kožu... svilenu kosicu... Ma apsolutno sve obožavam kod nje! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Najlepši deo bebe
30.5.2010 22:40:01   
engimengi
Najviše im volim vratiće pozadi,naborane,buckaste..jaooo!!I mala mekana telašcaa!!!user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Najlepši deo bebe
18.3.2011 10:12:27   
NadaR
Da podignem temicu za nove mamike .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Najlepši deo bebe
18.3.2011 10:20:31   
Anoniman
Ručice sa rupicama , što reče NM , i buckaste obraze user posted image . I oči . I usta napućena . I sve user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Najlepši deo bebe
18.3.2011 10:39:04   
bojanica7
usta i oci user posted image i rukice. da, sve, sve, sve!!! a usiii user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Najlepši deo bebe
18.3.2011 10:43:20   
nala
Bez uvrede, ali meni su moja deca najsladja na svetu i sve volim kod njih. Od toga kako izgledaju pa sve do toga kako se ponasaju. user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Najlepši deo bebe
21.3.2011 8:46:07   
nea.nea
user posted image Пре него што га окупам, обавезно иде "гологузање" на кревету. Тада га мама изљуби од малених прстића на ножицама до врха главице, и не знам шта ми је слађе. Можда се највише задржим на прстићима, носићу и вратићу, јер он у томе највише ужива.
П.С. Увек сам се смејала оним мамама са реченицама " Моје дете најлепше на свету" , а сада не да разумем, не да говорим исто, него је сада и најлепши носић, и окице, и ручице... некада мислим да бих се просто увредила да ми неко каже супротно user posted image user posted image

_____________________________

...28.oktobra.2010. rodio se mamin maleni Anđeo...

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 16:52:27   
Anoniman
ma obozavam je celu, ali najsladje su mi kose okice, i bucmasti obrascici....user posted image user posted image

(odgovor članu nea.nea)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 16:54:57   
MicinaMama
Meni obrascici i stopalici majeni...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 17:11:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Meni obrascici i stopalici majeni...


isto...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 18:04:50   
mamamikka
obraščići, ručice, butinice još kad su namreškane... joj ma sve mi je drago.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 20:48:49   
minna
mekani vrat, onaj zadnji deo vrata, tu najvise volim da ga cmoknemuser posted image

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 20:53:36   
Anoniman
Pete i jezičak kad se plazi...

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Najlepši deo bebe
28.2.2012 20:56:12   
ljubičica
Meni jw sve slatko.... Onako malene su mi cele preslatke user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Najlepši deo bebe
5.5.2012 0:16:57   
mamicak
Meni rucice s rupicama:) Tako me podseti na moju lutku celavku haha:):) Butkice joj cesto ruckam:) bas ih obozavam:) prstice na nogicama:) pupak:) salce na stomacicu:) obrazcice:) okice,:) bradicu, usnice, sada obozavam njena 4 zubica:) ......pravi je mali zekooooooo:) e jesam zaboravila jos nesto? hihi

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Najlepši deo bebe
4.4.2013 21:38:12   
Leax
Naravno da mi je moj svrca ceo meden ali ipak te buckaste sakice i stopalica zauzimaju prvo mesto . Ne mogu im odoleti pa moram da ih ljubiskam po ceo danuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Najlepši deo bebe
4.4.2013 21:54:51   
vukosava
Obrascici


(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Najlepši deo bebe
4.4.2013 21:58:49   
Ivanka 75
Prstići na nogama user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Najlepši deo bebe
5.4.2013 7:54:34   
Misha i Ljisha
topala malecka user posted image i jako voli kad joj masiram stopala. A ljubim je od glave do pete. I usranu guzicu i bljucnut vrat i sllinav nos ma sve

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Najlepši deo bebe
5.4.2013 13:20:39   
Figaro88
Joj rukice onako male,mekane,pa kada te uhvate za prst i ne pustaju,nogice,stomacic,onaj njihov miris.Ja volim sve,i sve bebe su mi divne,i sve bi ih gnjavila i nosala,ne volim samo da ih cmacem svuda zato sto trpaju rukice i stopalca u usta....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Leto je idealno za skidanje pelena
Naoružajte se strpljenjem i krenite sa pripremama. Nabavite mnogo gaćica i rezervne garderobe i nosite nošu kad idete va...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

ЕВРО 2024.
пеперутка16

Ко ће проћи у полуфинале?

Click Here