RE: Razgovori mama 07/24 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/24 (23.7.2024 10:12:27)

Dobro jutro ili dobar dan. Kako ste?
Ivanka, kako se provodite?
Mi smo dobro. Deca uzivaju. Uskoro ce T sa drugaricom na bazene. S leskari, cita lektiru za peti, gleda tv. I ja sam dohvatila knjige da citam. Uskoro cemo i mi na more.
I takoc.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 07/24 (23.7.2024 17:45:58)

Haaaaaj ❤️❤️❤️
Evo, nije lose, danas konacno nije vrelo kao proteklih dana, nismo bezali od sunca. 
Iva nasla drustvo pa joj svi otisli, danas joj malo dosadno. Ovih dana nas terala na plazu a danas ne 😂 Nema drustva, nema zurbe 🤣 Kuliramo zajedno. 
Inace, mama skinula gips, kaze seka siljato joj rame, valjda dok se to sad spusti... Boli je, "ali mora da mrda", to su mamine reci. Umorna je, jedva prica kad se cujemo, to ne lici na nju. Verovatno se telo trosi na oporavak. Kontrola 1.8.pa cemo videti sta dalje. 
Mi radimo od 5.8., moramo se nekako uklapati. 




flamingos -> RE: Razgovori mama 07/24 (23.7.2024 20:24:06)

Dobro veče.Mi smo išli sa prijateljima u Beograd po telefon(poklon Anđeli za rođendan.Konačno nađosmo ono što želi).Uz put kupismo svašta nešto i od garderobe.Baš smo se lepo proveli.Išli smo i na ručak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️




nata11 -> RE: Razgovori mama 07/24 (24.7.2024 10:11:00)

Hello mame.
Nama vrtic na odmoru pa smo kuci. Bas set_amo dosta ovog leta. Svuda smo samo ne kuci. Kod nas inace ni Kap kise nije palo, bez klime se ne moze. 





flamingos -> RE: Razgovori mama 07/24 (26.7.2024 9:06:25)

Dobro jutro.Samo da vam mahnem i uskoro odlazimo u selo.Idemo danas na slavu kod prijatelja.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 07/24 (27.7.2024 21:32:35)

Dobro vece. Raspakovani, oprani, ja besna od jutros i tako....
Stigosmo juce. Vise nego odlicno smo prosli na granicama, 6h od Halkidikija do kuce. Kad smo videli da nam ide nismo bili ni gladni ni zedni, nista nam nije trebalo 😂 Ivan samo skrene, odmori i protegne se, i idemo dalje. U kolima samo traze, daj jabuku, ima li jos grozdja, a sendviči? 😂Tako da nigde nismo stali da jedemo. 
Svekrva mi jutros uputila bezobraznu opasku pa sam besna. Ako nemaš da kazes nesto sto je svima smesno, bolje ćuti. A ona priča li priča. 
Čekam pitu, u rerni je. Njaaaaaam 😁




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/24 (1.8.2024 7:56:19)

Ćao, mame. Da se javim i ja posle sto godina.

Nadam se da ste sve dobro. Vidim da se slabo piše, pretrpostavljam da ste na odmorima i uživate. Mi ovog leta nismo putovali nigde. Preselili smo se u stan, tj. još uvek se preseljavamo jer imamo još gomilu stvari koje treba prebaciti. Deca su podnela dosta dobro, to mi je najvažnije.

Pozdravljam vas sve [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/24 (1.8.2024 12:17:14)

Ćao Milena.Evo mene,malo u selu,malo u gradu.Čestitam na novom stanu.Završih u kuhinji i gledam naše vaterpoliste,a večeras navijamo za Noleta.Ostale mame?Uživajte u lepom vremenu i odmoru,ma gde god da ste.Mm u nedelju putuje za Italiju.❤️




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (2.8.2024 20:49:03)

Samo da vam mahnem. Mi smo malo bili na moru pa me nije bilo ovde.
Milena, ljubim vas ❤️




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/24 (4.8.2024 15:53:51)

Dobar dan.Šta radite?Nas dve smo jutros ispratile mm za Italiju,pa smo išle u crkvu.Sad gledamo tenis i navijamo za našeg Noleta.Uživajte!Pozdrav svima.❤️




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/24 (7.8.2024 11:41:11)

Flam, Ivana [sm=smiley31.gif]

Kako ste, mame?

Mi smo juče proslavili M rođendan. U petak slavi sa društvom u igraonici. Ja mislim da je već velika za igraonicu, ali tako je htela. Uvek je do sada slavila u dvorištu. Sada više nemamo dvorište, tj. imamo ali je zajedničko, pa i nemamo neki izbor.

Mi smo i dalje u gužvi oko preseljenja. Uselili smo se, ali se još nismo iselili [sm=smiley36.gif] Još uvek nam je stara kuća puna stvari. Nadam se da za vikend završimo sve.

Pozdravljam vas, uživajte u ovom lepom danu.




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/24 (7.8.2024 12:25:08)

Milena❤️Čestitamo rođendan.Lepo se provedite u petak.Ne sumnjam da će uživati u igraonici.Mi ćemo krajem meseca da okupimo rodbinu i prijatelje u selu i da se počastimo povodom Anđelinog rođendana(nikako da svi budemo na broju,na odmoru su,pa kud koji mili moji).Društvo vodi u piceriju i to kada se svi okupe.Lete dani,još malo,pa i raspust prođe.Uživajte!❤️




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (7.8.2024 23:06:24)

Dobro vece. Milena, i mi smo maci pre par meseci pravili u igraonici. Igraonica prosle i ove godine . I mislim da sam zavrsila sa igraonicama 😁 . Vreme leti, porastose nam one mrvice iz stomaka ❤️




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 08/24 (8.8.2024 8:09:58)

Dobar dan, Milena srećan rođendanko 🎂 Sijajte i blistajte 😊
Moje dete sinoć kupilo pozivnice za rođendan 😂 Kaze, fora je da podeli pozivnice za 14.rodjendan. 😅
Mi se konacno parkirali kod kuce. Mamu smo ostavili da bude malo sama ove nedelje, za sad je ok. Mrda rame, vezba... Mora kod lekara, da zakaze terapije. Sestra ide po nju za vikend. 
I radno i paradno smo ovih dana 😊




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/24 (9.8.2024 12:32:30)

Dobar dan.Kako ste?Neka sparina,baš teško vreme.Danas nam je godišnjica,pa izvolite u našu kafanu da se počastimo.Uživajte u lepom vremenu.Javljaju još toplije ovih dana.Navijamo danas za naše vaterpoliste,a sutra za košarkaše.Pozdrav svima.❤️




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (10.8.2024 9:49:50)

Dobar dan. Srecan rodjendan, Milena.

Mi smo stigli nasoj kucici. Letovanje nam je bilo aktivno. Mnogo toga smo obisli. Jutros sam ustala u 6. Skuvala supu, sredila ves. Polomile su mi se naocare, pa sam otrcala da ih popravim, pijaca po povrce i jaja. I evo me na farbanju.[sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/24 (12.8.2024 15:23:58)

Hvala, devojke! ❤️
Želim vam lep početak nedelje, a i cela da vam tako prođe. Ja sam danas nešto sva dekoncentrisana, ali biće bolje 😊




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (13.8.2024 16:49:10)

Dobar dan. Kako ste? Mene muci glavobolja i pms. Jos i vrucinaaaa




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (15.8.2024 8:16:58)

Dobro jutro. Ovde se slabo pise. Da napisem ja koji redak. Ustala sam ranije. U tisini citala. Sad odoh na posao. Trudim se da uzivam maksimalno dok ne upadnem u masinu.
Uzivajte gde god da ste.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (15.8.2024 9:18:15)

Da uzivamo i na poslu 😬 . Ja bih samo da se par stepeni spusti temperatura i uzivacu 😁




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 08/24 (15.8.2024 10:11:33)

Dobar dan. Ja radno paradno 😊
Ivka na treninge, ja na časove, mm na posao i tako svaki dan. Čekamo da spadnu vrućine i da počne škola. I uopste ne osecam kao da pocinje za 2 nedelje. I da imam osmaka u kući 😂
Moja mašina za veš od 8kg prima svačije na pranje (ko ima masine sa manjim bubnjem, slobodno nek se prijavi) tako da moja masina pere li pere danas, jer danas nije dan za naše. 😊





Ana RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (15.8.2024 10:51:58)

Ćao devojke [sm=smiley1.gif] Mi se vratili sa odmora preksinoć, ja sam već danas na poslu. Nadam se da ste svi dobro [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: Razgovori mama 08/24 (15.8.2024 15:22:30)

Dobar dan.Evo i mene.Ovih dana samo u poset_e idem.Prijateljica operisala debelo crevo.Deka(iz komšiluka u selu) bio u bolnici i njega sam obilazila i juče;nažalost preminuo.Pretoplo je,volim sunce,ali ovo je preterano.Valjda prođe i to u vreme.Knjige su nam stigle,sredilo je moje dete radni sto i sad samo kupovina sveski i ostalog.Još malo i škola.I garderoba da se ponovi.Prolete raspust.Pozdrav svima.❤️




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (16.8.2024 8:21:05)

Dobro jutro . Ivanka, moja je 9 kg 😂 . Ja sam srecna sto je petak, teska mi ova nedelja .




Ana RR -> RE: Razgovori mama 08/24 (16.8.2024 9:57:12)

I moja je za 9 kg [sm=smiley36.gif] jadna pere svaki dan po 3 puta, nikako da se rešim veša ovih dana [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>