Razocarenje (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Kona -> Razocarenje (10.5.2024 0:06:44)

Hvala za prijem u grupu . Htela bi da podelim sa vama iskustvo koje mi je bilo bas sok. Naime,8 godina se borimo za dete. Imali smo 5 vto u Srbiji. Ja sam neko ko je uvek dobro odreagovao na postupak ali muz ima problem sa spermogramom i kad dodjemo do kraja procesa ne dodje do oplodnje jer su nam uvek govorili da je los spermogram. U februaru odlazimo kod dr. Emrea i tu se radi micro tesa i nalazi spermatozoide i tu smo zaledili materijal. U aprilu se javljamo da ja krenem u proces koji vodi dr. Sami. E to mi je strasno. On je covek koji je tako mrtav hladan,jao Boze. Dobijam gonal i meriofit da se bockam. Na kraju izvuce 7jajnih celija i od toga nije bila oplodnja taj dan kad su uradili aspiraciju nego sutradan. Da bi nam na kraju rekao da se nije nijedan oplodio jer je kvalitet jajnih celija los. 😐 Mi pitamo jel postoji nesto sto moze da popravi stanje pa da dodjemo ponovo? A on kaze ne😞 po njemu je donacija najbolja a ako zelimo da pokusavamo jos jednom da razmislimo.🙄 Tome bas pogodilo. Izvinite na duzem postu. 




Ana RR -> RE: Razocarenje (10.5.2024 14:39:49)

Draga Kona, prebacila sam vaš post u postojeću temu Vantelesna oplodnja KLIK OVDE

Ja vam od srca želim uspeh u vašoj borbi i da se što pre preselite u temu o trudnoći [sm=smiley27.gif]




Stranica: [1]