|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.3.2016 11:05:01   
vonavoj
Dobro si ti i zatrudnelauser posted image Navijam,i jako mi je drago kad se neko odluci za trece..ja zatvaram radnjuuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.3.2016 21:09:20   
Mariya
Znaš da sam sa H zatrudnela posle 19 meseci pokušavanja,čak sam i dobila dijagnozu sekundarni sterilitet user posted image
Kod ovih produženih ciklusa je super što imaš 7-8 menstruacija,ali kad želiš da zatrudniš onda je problem što je to samo 7-8 ovulacija...
Ja bih volela još jednu devojčicu,mm misli da zna da napravi dečaka pa smo rešili da probamouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.3.2016 21:52:51   
vonavoj
Hahhaha! Misli da zna!
Kod vas je opysten sex,pa kad se desi! Ne mozes da planiras!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.3.2016 8:54:56   
Tvitica
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.3.2016 9:37:00   
Tvitica
user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.3.2016 8:56:15   
mm30
Tvitice, meni se čini da ti je ovulacija bila 14. dc u nedelju, posle je usledio nagli skok temperature. Nadam se da ste bili vredni za vikend! user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.3.2016 9:00:26   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja bih volela još jednu devojčicu,mm misli da zna da napravi dečaka pa smo rešili da probamouser posted image

Joj smesni ste user posted image sad ne znam za koga da navijam da l za tm il za tebe user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.3.2016 9:10:39   
Mala Elena
Marya i ostali navijamo! Ako tvoj muz ima recept kako se pravi decak, javi miuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.3.2016 18:38:46   
Tvitica
mm30.... nije jer je danas bila 36.0, a imam duze cikluse(zadnja 2-3 su bila na 37-38 dana).... na prethodnoj strani sam stavila tabelu gdje se vidi kad mi predvidja plodne dane....tako da ce tek da uslijedi o...a ako se ciklusi ne poremete (jer znaju biti neredovni) trebalo bi da predvidjanje bude tacno....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 7:17:57   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 7:38:41   
vocicana
Znaci ovulacija je 12-13 dana, user posted image nikiteki, ja sam belezila na temp listi iz bolnice, to je bio sou do skoka temp, posle vise nije ni padala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 7:56:58   
nikiteki
Ja posle spontanog nisam merila i taman reko da počnem 1marta ja svako jutro zaboravim u nekoj zurbi stalno i danas konačno krenula

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 8:02:03   
vocicana
Potrudi se da se setis, uhvati kontinuitet, veoma pametna metoda za izracunavanje plodnih dana, mislim da se kao tema u gin na med fakultetu uci ovo poglavlje, svi moji doktori su mi rekli, drzim pesnice jako i navijam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 8:05:02   
nikiteki
Sad sam krenula necu zaboravljati

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 8:40:40   
Tvitica
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 8:44:37   
vocicana
Tvitice koliko dana ti traje ciklus, tj na koliko dobijes mecu? Malo ti je poludeograf, ili je bila ovulacija 11-tog dana ili ce biti teksutra ili prekosutra...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.3.2016 9:34:33   
Tvitica
Pisala sam negdje iznad... Neredovni su mi ciklusi, ali zadnja 2-3 su bila na 37-38 dana.... aplikacija mi predvidja o 21.3..... Prvih dana sam t mjerila u 8-9 jer stalno radim popodne,sem ako mi zamjene smjenu zbog obaveza i sl...a onda sam pocela da se budim kad i mm jer on stalno radi ujutro....tako da uglavnom u isto vrijeme mjerim.... al opet nekad sam vise otkrivena pa mi je hladno,a prije dva dana mi je bilo bas vruce pa je skocila t..... toplomjer mi je ispod jastuka,tako da ne ustajem....al eto.... Mene u sustini zanima onaj skok nakon o....a do tad pratim simptome,a ostalo mi je i par lh testova pa cu da uradim...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.3.2016 8:00:35   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.3.2016 8:05:10   
vocicana
Kada radis lh trakicu, radi je posle 10 h jer je nivo luteinizirajuceg hormona tada najrealniji. Vidim da je poblesavio graf, ali sam i pretpostavila da su ti dugi ciklusi. Samo nekih 48 sati nakon poz lhtrakicese bacaj u akciju. pad pa skok temp oznacava ovulaciju. Ako temp posle toga ostane visoka, 8 ivise dana, user posted image je tu.
Nikiteki, user posted image zlato, samo meri.Praticu...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.3.2016 8:06:33   
nikiteki
Vocicana merim merim

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.3.2016 8:08:48   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.3.2016 19:11:36   
Mariya
user posted image
Evo meni ke detektovao ovulaciju 40 dana, kada sam trebala da dobijem.. Hajde ako se neko razume,neka mi objasni zašto? Ja bih po simptomima rekla da k2e bila 2 dana ranije...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.3.2016 7:57:12   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.3.2016 8:04:53   
vocicana
Samo napred nikiceeeeeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.3.2016 8:07:01   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa


zvezdica009



(58%)

(42%)


Ukupan broj glasova: 48

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here