RE: Sta vam se upravo jede :D (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Sladja 29 -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 12:53:11)

samo sampita da ne mogu vise da mislim o njoj a toliko sam lenja da me mrzi da je napokon i napravim....moracu da se vise potrudim da ispunjavam i svoje zelje...[sm=jezicek.gif][sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 13:08:08)

Cekam mm da dodje, pa da napravim sastojak koji mi nedostaje za cudo od cokolade.




Ana RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 13:20:14)

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm [sm=zz_inlove.gif]




aleksandrici -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 13:34:43)

Jede mi se belo pileće meso sa susamom.Nikad brži ručak,nikad jednostavnija priprema akrajnji rezultat savršen i nema ko ga ne voli.Bar ja nisam srela takvog.Moja deca bi,ali i ja zajedno sa njima,samo to jeli uz ogromnu činiju salate sezonske.Čist pogodak.Da kratko vreme budete u kuhinji,da više vremena provedete zajedno toplo preporučujem.A da,može i hladno da je jede ali samo ako pretekne.To kod mene nje slučaj.




vikiveki -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 13:42:55)

Meni se jede jedna velika porodična pizza




Sanjica26 RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 14:22:22)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm [sm=zz_inlove.gif]

Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.




aleksandrici -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 14:40:52)

Posle pilećeg mesa sa susamom rešila sam da napravim štrudlu sa orasima i đemom.Toliko mi se jal da sam rešila da zamesim testo i ulepšam sebi dan,odnosno ispunim sebi želju.Deca baš i ne vole ,oni su više za kiflice i slana testa ali ovog puta rešila sam da sebi ispunim želju jer nisam mogla da odolim.




Ana RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (12.3.2016 15:16:50)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm [sm=zz_inlove.gif]

Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.


Jesam, češće u Kanadi nego ovde. Zato mi se i prijelo [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 10:17:49)

Sejk od cokolade i Meka [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 10:21:27)

Kroasana sa eurokremom,ali ona iz naše pekare a ne ove ovde




Sanjalicaaa -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 10:48:26)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni se jedu gvakamoli takosi sa piletinom, paprikom i fetom... mmmmmmmm [sm=zz_inlove.gif]

Ana jel si pravila to? Bas zvuci njami, njami.


I meni zvuci njam. Bacila sam pogled ali nisam nasla neki recept da vidim sta je to [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 11:46:14)

Anči daj nam recept [sm=smiley1.gif]




Animsaj9 -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 11:59:50)

mmmm kinder torta, jedno lepo parce bi bilo savrseno




Ana RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 12:21:03)

E pa ništa specijalno. Piletinu marinirate malo i ispečete na roštilju/grilu i onda je iscepkate. Možete i da je nakon grilovanja nalijete paradajz sosom i krčkate dok skroz ne omekša a posle je sa dve viljuške iscepkate. Napravite guakamoli (avokado, luk, začini, limun), papriku ja prvo ispečem i oljuštim, iscepkam na trakice i začinim, nekad odmah pomešam sa fetom a nekad fetu posebno dodam. Tortilje možete da kupite ili da napravite same, ja volim kada ih ja spremim. I onda slažete na tortilju guakamoli, meso, papriku, fetu, neki zeleniš (zelena salata, rukola itd), preko možete staviti kašiku grčkog jogurta. I to je to. U suštini sve po ukusu, stavljate šta god volite.




nikiteki -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 13:03:10)

Jedan topli sendvič




Sanjalicaaa -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 15:46:58)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

E pa ništa specijalno. Piletinu marinirate malo i ispečete na roštilju/grilu i onda je iscepkate. Možete i da je nakon grilovanja nalijete paradajz sosom i krčkate dok skroz ne omekša a posle je sa dve viljuške iscepkate. Napravite guakamoli (avokado, luk, začini, limun), papriku ja prvo ispečem i oljuštim, iscepkam na trakice i začinim, nekad odmah pomešam sa fetom a nekad fetu posebno dodam. Tortilje možete da kupite ili da napravite same, ja volim kada ih ja spremim. I onda slažete na tortilju guakamoli, meso, papriku, fetu, neki zeleniš (zelena salata, rukola itd), preko možete staviti kašiku grčkog jogurta. I to je to. U suštini sve po ukusu, stavljate šta god volite.

Hvala Ana. Nesto slicno i ja spremam samo sa paradajz sosom. A tortilje uvek kupovne koristim. Imam utisak da dosta vremena oduzmu.




aleksandrici -> RE: Sta vam se upravo jede :D (13.3.2016 15:54:39)

Meni se tako jeo pilav sa piletinom da nisam mogla da mu odolim.Išla u kupovinu,nabavilka namernice i upravo se krčka u rerni.Miriše ceo stan.Dok ja vama pišem i završim biće gotovo pa ću uživati u savršenom obroku.Volim dane kad mi se nešto specijalno jede a tu želju ili potrebu mogu sebi da ispunim i tako obogatim dan i usrećim samu sebe.A i život čine male stvari,samo ih treba pronaći,prepustiti se i uživati do sledećeg trenutka,do sledeće potrebe ili želje !




Sanjica26 RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 20:23:18)

Amci posto si vrsna kuvarica[sm=smiley1.gif] sibni ako imas recept za gvakamole, ali u posnoj varijanti[sm=smiley1.gif]




Sladja 29 -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 20:24:54)


IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Meni se tako jeo pilav sa piletinom da nisam mogla da mu odolim.Išla u kupovinu,nabavilka namernice i upravo se krčka u rerni.Miriše ceo stan.Dok ja vama pišem i završim biće gotovo pa ću uživati u savršenom obroku.Volim dane kad mi se nešto specijalno jede a tu želju ili potrebu mogu sebi da ispunim i tako obogatim dan i usrećim samu sebe.A i život čine male stvari,samo ih treba pronaći,prepustiti se i uživati do sledećeg trenutka,do sledeće potrebe ili želje !

Uhhh gde me nadje pilav obozavam a ja od danas postim na vodi tako da cu malo sa pilavom da pricekam ...[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 20:43:23)

Velika milka sa oreom!!




World -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 20:58:17)

kokos maslac mmmmmmmmmmmmm




Ana RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 21:02:32)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Amci posto si vrsna kuvarica[sm=smiley1.gif] sibni ako imas recept za gvakamole, ali u posnoj varijanti[sm=smiley1.gif]


Haha, vrsna kuvarica [sm=smiley36.gif] ja sam interenet kuvarica [sm=smiley2.gif]

Kako misliš posni gvakamoli? U gvakamoli ide avokado, luk, limun i začini, to je osnova. Ako želiš da dodaš paradajz njega stavljaš baš pred služenje. Mnogi stavljaju čili paprike, ja ne volim ljuto pa ne stavljam.




Sanjica26 RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 21:05:18)

Pa nema ni mrvice ulja. Kupila sam avokado. Samo da napravim. Treba mi tacna mera da nesto ne pobrljavim.[sm=smiley13.gif]




Ana RR -> RE: Sta vam se upravo jede :D (14.3.2016 22:13:25)

Sanjice klikni i ovde




Mariya -> RE: Sta vam se upravo jede :D (15.3.2016 0:02:46)

Sad sam zvirnula a temu finger food i sad mi se jedu i rol viršle i mini projice i ona torta sa šunkom i brodići...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>