|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mm hrce
13.5.2009 21:50:49   
Anastazija
kakav je dr, ja mu ne bih dala ni pedikir da mi uradi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: mm hrce
26.5.2009 16:08:30   
Jele
Mm hrce i to me uzasno nervira jer imam lak san... Dok se Uros nije rodio koristila sam cepice za usi i stvarno su super, ali od kada se Uros rodio cepici naravno ne dolaze u obzir te cesto kad zavrsim nocni podoj moram da ga budim da se okrene i prestane da hrce da mi skroz ne razbije san... Meni to hrkanje stvarno pravi problem i vrlo cesto se i u toku noci posvadjamo na krv i noz - ko veli kad ne mogu ja da spavam neces ni ti user posted image ... Salim se, ali je kod nas htrkanje stvarno izvor svadje user posted image .

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: mm hrce
24.8.2009 14:16:58   
magnetic
Moj decko je isao i na VMC na operaciju zbog hrkanja samo da bi meni olaksao i da bi mogli spavati zajedno ususkani.Sada manje hrce,ali daleko od toga da modu spavati sa njim.Legnemo zajedno,zaspemo i cim on pocne da testerise ja uzimam svoj jorgan i begam u drugu sobu.user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: mm hrce
1.10.2009 9:33:05   
Trcosava
bivši je hrkao da sam ludela, problem je bio što ja išla na spavanje REDOVNO posle njega - i imala muke da zaspim. Hrkao je samo kad spava na leđima, gurkanje nije pomagalo pa sam ga drmala kao struja ''HRČEŠ!!''

mm ne hrče (oooo hvala Bogu!!!!), tj hrče po malo ujutru - ali tiho i to je redovno kad ja ustanem (ja lepo zatvrim vrata od spavaće i mirna sam)

ja hrčem samo kada imam kijavicu (i to koliko mi rekoše - samo ujutru)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: mm hrce
1.10.2009 9:45:42   
viking
Pomaže preparat tj. kapsule Strong nature koje se naravno zovu Snore. Pakovanje od 30 komada košta oko 800 dinara, moj muž mnogo hrče, koristi ove kapsulice i pomažu mu (a meni još više hehe).
Inače je bio kod ORL-a koja mu je rekla da hrče jer je debeo i da je jedini lek da smrša. Sve to isto sam mu i ja rekla user posted image  Promeniću nick u dr. viking user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: mm hrce
1.10.2009 9:54:00   
coka11
Joj svasta bih probala, jel te kapsule ne stete zdravlju, i bebi koju pravimo?user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: mm hrce
1.10.2009 9:59:19   
viking
Ne bi trebalo, navodno su na biljnoj bazi i uzimaju se bez recepta, ali ako će ti biti lakše pitaj apotekarku da ti objasni njihov sastav. Ima ih i u Lillyju.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: mm hrce
1.10.2009 10:03:14   
coka11
Hvala draga, probacu, moram, nema mi druge!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: mm hrce
1.10.2009 10:04:40   
marince1
Mm hrce kad je extra umoran i kad popije user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: mm hrce
1.10.2009 10:09:01   
coka11
Moj je debeljko, a trenutno i prehladjen!!! Nocas ide u dnevnu sobu!! user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: mm hrce
1.10.2009 11:51:29   
viking
Coko, sad sam pogledala ovaj Snore, košta 920 dinara, ne 800 kao što sam malopre napisala, sadrži 30mg ekstrakta zelenog čaja i 95% polyphenola. Piše da trudnice i dojilje treba da konsultuju lekara pre upotrebe. Znam da je za tvog muža a ne za tebe, ali čim ima to uputstvo možda ipak treba pitati apotekara ako se plašiš.
Mi nismo pitali, a mislim i da nećemo user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: mm hrce
1.10.2009 12:42:39   
oliveradj
Ja hrčem, i mm takođe. Moja pokojna baka kad sam pričala jednom kako tata testeriše užasno cela kuća se čuje pitam na koga je ona kaže "Pa na mene, mene su cimerke u bolnici htele da izbace iz sobe" user posted image , kada neko hrče, a onaj ko je budan pored njega da ga zove i da mu kaže okreni se onda hrkanje prestane pomaže trenutno ali nije trajno rešenje user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:30:52   
Anoniman
Ljudi mm hrce i jos mi ne veruje

pa sam morala da ga snimam...

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:32:40   
2002m
user posted image user posted image user posted image i sta kaze?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:34:26   
Anoniman
zgranuo se...
nego uzalud...

mm bi trebalo da ide na operaciju nosa jer mu je polomljena kost (u nekoj tuci) i sad niti ima hrskavicu niti moze da dise...

bas mi ga zao nekad...
a nekad mi zao mene kad ne mogu da spavam,,,

nego on nece na operaciju jer je cuo da ce da bude mesec dana plav od toga i da oporavak dugo traje..
'
leleeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:35:25   
Dora
mm i moj sin hrču, od skoro i mlađi sin...


HOĆU DA RODIM DEVOOOJČICUUU!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:36:22   
2002m
moja drugarica je imala operaciju nosa, nije licila na sebe...strasnooo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:37:14   
2002m
IZVORNA PORUKA: Dora

mm i moj sin hrču, od skoro i mlađi sin...


HOĆU DA RODIM DEVOOOJČICUUU!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ko kaze da i ona nece hrkati?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:37:57   
sanji
IZVORNA PORUKA: Dora

mm i moj sin hrču, od skoro i mlađi sin...


HOĆU DA RODIM DEVOOOJČICUUU!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:41:17   
Maya21
IZVORNA PORUKA: viking


Inače je bio kod ORL-a koja mu je rekla da hrče jer je debeo i da je jedini lek da smrša. Sve to isto sam mu i ja rekla user posted image  Promeniću nick u dr. viking user posted image


ovo je 100% tacno jer ja hrcem od posle prvog porodjaja, ugojila sam se preko 30kg, i dalje imam toliko viska, i dalje hrcem, samo sto mm ne cuje pa imam srece user posted image inace mislim da bih letela kroz prozor user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:41:17   
lothroniell
Joj ljudi mm ne hrce, na svu srecu ali moj tata... Cela kuca se trese, sva sreca pa cesto spava u ateljeu! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:43:54   
indy_25
Moj muz spava sa cepicima za usi jer ja hrcem i pomazu mu.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:44:38   
2002m
moj hrce kada spava na ledjauser posted image , pa ga ja cimnen da se prebaci na bokuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:45:03   
2002m
IZVORNA PORUKA: indy_25

Moj muz spava sa cepicima za usi jer ja hrcem i pomazu mu.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: mm hrce
25.1.2010 23:52:08   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Dora

mm i moj sin hrču, od skoro i mlađi sin...


HOĆU DA RODIM DEVOOOJČICUUU!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ehm ja nemam pravu decu ali kad pocnu mm, greta i lara da hrce to se gruva cela soba a ja iovako imam probleme sa tim da zaspim... Tako da se mnogo puta desi da odem u dnevnu da spavam...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here