|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
6.7.2022 8:21:36   
nata11
Gde ste uzimale kupace ovog leta a da nisu cene paprene_

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Kupaći kostimi
12.7.2022 11:20:04   
jess021
Bonatti

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Kupaći kostimi
13.7.2022 8:27:02   
nata11

IZVORNA PORUKA: jess021

Bonatti



Imaju bas lepih.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Kupaći kostimi
13.7.2022 20:40:39   
Sanjica26 RR
Bas su lepi, ali mora da se uhvati neki popust. Skupi su. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Kupaći kostimi
27.7.2022 11:57:18   
nata11
Ja uzela dvodelni u lidl-u i mogu reci super je. Po 600din deo.


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Kupaći kostimi
27.7.2022 18:04:43   
dddaca
Bonatti sad ima popust

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Kupaći kostimi
9.7.2024 19:32:37   
dunja RR
Uzeh crveni gornji i deo deo, snižen 50%, i klasičan crni donji deo, njega uvek imam jer ide uz svaki gornji, pa kupim ma dve-tri godine.

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Kupaći kostimi
9.7.2024 19:39:40   
dunja RR
Htela sam i ovaj ali ga nema u radnji prekoputa moje zgrade, samo u outlet radnji, pa ako stignem otići ću, jer ne mogu da kupim bez probe.

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 9:50:23   
Ana RR
Ja merkam jedan već dugo ali nikako da ga poručim jer sam se nadala da će izbaciti još neku boju. Imaju ga u bež, crvenoj, ljubičastoj i crnoj boji. Crvenu ne volim nikako, moooožda bih preživela ljubičastu, bež mi je rizik mada mislim da se ne providi i onda mi ostaje samo crna haha. Problem je što je online kupovina tako da ne mogu da znam kako će mi stajati.

user posted image

user posted image

Treba da mi stigne neki plavi tj više je plavo siva boja, i merkam jedan tamno zeleni u Reserved. A nikako da odem da probam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:27:41   
dunja RR
Meni su za more samo jake boje (zelenu za kupaći volim najviše, ali dugo nisam naišla na dobar zeleni), i crna ponekad, a ostale nikako. Ljubičastu ne volim, bež samo za donji veš, ne volim tu boju ni u kakvom drugom obliku user posted image A online kupaći jednom uzela i nikad više u životu user posted image odmas sam odnela do kontejnera. Ja gore nosim M, a dole L, tako da uvek kupujem odvojeno (mada sada većina tako i prodaje), i obavezno probam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 10:36:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:36:23   
Ana RR
Pa ja gledam, uglavnom su mi šareni kupaći ali najviše preovladavaju plava, bela, teget, zelena.. imam jedan braon, jedan narandžasti.. Nisam tip za totalno beli/bež kupaći (ovaj njihov je više beo ali oni ga zovu bež) ipak volim malo jaču boju (samo da nije crvena hahaha)

Nemam problem sa online kupovinom, uglavnom se uklapam u standardnu M veličinu i da kucnem, do sada nisam omašila. Verovatno ću ga poručiti jer mi se previše sviđa ali kada bi bio ovakvoj boji to bi bilo savršeno, baš ono što volim i što stoji mojoj boji kože

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2024 10:37:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:38:21   
Ana RR
I da, ovo je domaća proizvodnja, prelepi su modeli. Jednodelni su divni ali njih nisam nosila od kako sam bila dete.

Gledala sam dva u bonattiju ali oba su pozadi skoro pa tanga a njih ne nosim. Brazilku bih mogla ali tange ne volim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2024 10:43:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:42:13   
Ivanka 75
Jaooo meni trebaju donji delovi 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:45:01   
dunja RR
Iv ja kupim crni donji klasični uvek u Bonatti (najlakše mi jer su mi prekoputa zgrade, a uvek mi dugo traju), kupim na 2-3 godine, da imam da kombinujem sa ovim gornjim jer uz sve ide, i da imam da promenim. Samo u Bonatiju brzo odu crni klasični donji delovi, ostanu samo brazilke, jer njih ima više, a to ne nosim, tako da sam juče ugrabila poslednji crni.


< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 10:47:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:47:26   
Ana RR
Iv i ja često kupim posebno donji deo jer uvek imam gomilu gornjih hahaha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:48:09   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Iv ja kupim crni donji klasični uvek u Bonatti (najlakše mi jer su mi prekoputa zgrade, a uvek mi dugo traju), kupim na 2-3 godine, da imam da kombinujem sa ovim gornjim jer uz sve ide, i da imam da promenim. Samo u Bonatiju brzo odu crni klasični donji delovi, ostanu samo brazilke, jer njih ima više, a to ne nosim, tako da sam juče ugrabila poslednji crni.



Ima online uvek, samo ako znaš veličinu koja ti odgovara

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:50:02   
dunja RR
Moram da probam, imam brazilsku zadnjicu da prostite, kao da nije moja, a tanke noge user posted image
A nisu im uvek isti modeli, ovogodišnji su recimo malo plići, pa sam uzela veći.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 10:53:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:55:08   
Ivanka 75
Znaci Bonatti here I come popodne 😊
Gomila gornjih a donji svi od sedenja na pesku bzv ☺️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:57:45   
Sanjica26 RR
Ja uzimam bonati godinama. I sad moram da uzmem jos jedan donji i jedan gornji. Taman cu i T tamo da uzmem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 10:58:53   
Sanjica26 RR
Jednodelne obozavam. I bas su im lepi modeli, ali me nerviraju jastucici koji se pomeraju. Nisu prisiveni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 11:05:37   
dunja RR
Joj da, i mene izluđuju jastuci na jednodelnim, a moram da imam jednodelni uvek jer često putujemo zimi i na jesen, a nekako ne mogu dvodelne na bazenu kad je napolju hladno. Ali jednodelni uzmem jednom u 10 godina, ne troši se on toliko user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 11:12:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 11:11:49   
Ana RR
Ja vadim te jastučiće, mene to nervira user posted image

E Suzi, da, i ja sam morala L da probam donji deo u bonattiju a nikad nisam nosila L. Malo su drugačiji ove godine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 11:13:28   
dunja RR
Anči iz ovog mog ne može da se izvadi, osim da ga rasparam, ali uništila bih ga tako :(
Iz dvodelnih odmah povadim i bacim jastučiće.

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 11:17:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 11:16:31   
Ana RR
E pa da, to je bzvz onda, ne možeš ih skloniti.

Ja sam i iz sportskih grudnjaka i topova povadila, samo mi smetaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Kupaći kostimi
10.7.2024 11:23:10   
dunja RR
Od tih domaćih sviđa mi se ovaj, ali nisam načisto da li je brazilka ili ne (zapravo mislim da bi na mojoj pozadini ovo sigurno bila brazilka user posted image ), em ne mogu gore jedan broj a dole drugi a da kupim pa ne valja, i više nego duplo je skuplji u odnosu na oba dela koja sam kupila u Bonati.

user posted image
Donji deo
user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.7.2024 11:28:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...
Staklene iskre made by Janja
„Ali naša igra staklenih perli sjedinjuje u sebi sva tri principa: nauku, obožavanje lepog i meditaciju. Tako bi jedan p...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here