|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
8.6.2024 23:10:31   
Sanjica26 RR
Sofi je jos na rekreativnoj. Kaze da joj je super. Bas uziva. Na planini Jahor su otisli.

Znas da je od moje drugarice dete otislo na nagradnu ekskurziju. I kad su ih odveli u trzni centar svi su imali nekog, ona je ostala sama. Sela na klupicu i plakala. Ne mogu da verujem da nisu pitali decu jel imaju para.

Moja mama se.razbolela. Izgleda je pokupila od bratovljeve dece. Idu u vrtic i non stop su bolesni. Kuvala sam joj danas i caj,.cedila.limum
A sutra ide kuci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 0:04:04   
Ivanka 75
Uuu super! Samo nek se provodi 😊
Pa to i Iva kaze, nema sa kim da bude. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 9:03:23   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da odem do pijace,prodavnice,pa u kuhinju.Moje dete spava,pa ide na čas gitare.Juče smo bili u selu,sređivala sam kuću-tačnije-počela sam da sređujem,ali sam uspela da završim i više od onog što sam planirala.Dolazile mi i komšinice(jedna je u Italiji i došla je za vikend,a druga je u selu).Jeste da sam se umorila,ali sve u svemu bio je lep dan.Danas ću da odmaram.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 10:43:43   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja poranila pa isla do nove/renovirane pijace malo dalje niz ulicu, pa nakupovala svasta. 😊 I sad sam srećna 😊
Da vidim šta ću za ručak... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 12:04:14   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam spavala kao top. Bas sam bila umorna od nedeljnih jurnjava. Rucak imam. Tako da posle sluzbe nisam zurila.
Mamu danas pratim. Teodora se vec smorila. Ali uskoro cu da ih saljem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 15:08:09   
Didy
Gde ste, drrugarke?! Samo da vas pozdravim, dugo me nije bilo... 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 15:09:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Gde ste, drrugarke?! Samo da vas pozdravim, dugo me nije bilo... 🙂
Uzvraćam pozdrave.Baš te dugo nije bilo.Drago mi je kada se javiš.Jeste li dobro?❤️


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 15:23:02   
Tiziana
Dobar dan mame. Neki lud period naisao, ne znam gde cu pre. Peosle nedelje sam bukvalno svaki dan posle posla imala neke obaveze. Juce ceeeeo dan radila nesto po kuci i tako ubijena izasla uvece jer je drugarica organizovala izlazak za rodjendan. Danas isli po gradu, jurili neke patike za maturu. Bar to zavrsismo. Zavrsila sad rucak. Da rucamo, gledamo tenis i konacno jedno popodne da se pruzim.Flam, sad za 1.maj smo bili i do Trsta. Bas ima puno nasih ljudi koji tamo rade.. Svuda se cuje srpski.. 
Kako podnosite ovu tropikanu napolju? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 15:29:35   
Didy
Hvala, Flam. ❤️Dobro smo. Ja privodim kraju školsku godinu (završni testovi i završne priredbe), deca svoje obaveze privode kraju (jedva čekam 😂).Stefan u sredu hirurški vadio zub - peticu, nije imala mesta da izraste, pa ostala tako napola u vilici. Dr se namučio da je izvadi, sve je nešto nezgodno bilo, ali danas je već bolje. U sredu ide da skida konce. Ostale su mu još dve četvorke da izvadi (zubi su mu ogromni, a vilica mala), pa da stavlja fiksnu protezu. Sofiju slično čeka, isto mora 4 zdrave četvorke da izvadi, srećom kod nje ništa neće morati hirurški. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 16:01:55   
Ivanka 75
Didy 😊 lepo sto si tu sa nama!
Nek prodju ti zubi sto pre! 
Tizi, Srba svuda ima, samo nek se čujemo. Kad je matura? 
Didy, i ja čekam kraj, baš sam se smorila ove godine. Sve mi smeta iako ja to ne želim 😒 Gomila se nezadovoljstvo a sve se objašnjava sa "to je tako, tako mora da bude ili ne možemo mi sada ništa da menjamo, to je što je". 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 16:31:03   
flamingos
Tizi,upravo tako-puno je naših u Trstu.Mm planira u avgustu put za Trst.Nas dve smo još pod znakom pitanja.Videćemo...Nešto mi još nije odlučno dete-sme li da krene.Didy,ufff,baš zafrknuto,ali bitno da ste rešili problem sa zubićima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 16:43:27   
Didy
Hvala, Ivanka! ❤️
Srećom, nisam u redovnoj školi već 5 godina, svanulo mi je otkako sam otišla. Žao mi je što nam je stanje u prosveti takvo, ali to je sve zbog nebrige države za taj sektor, a tek će se videti posledice u narednom periodu. 😔
Mi smo prošle godine bili u Trstu tri dana, obavezno idi, Flam, prelepo je! Mi nismo nešto mnogo očekivali, možda nas je baš zbog toga oduševio. Dvorac Miramare nemojte preskočiti, to mi je bio najlepši deo Trsta. Ako uspete, idite i do Venecije na dan, to je nekih sat i po autom od Trsta autoputem, skroz je izvodljivo. Dobra opcija je i vozom iz Trsta do Venecije jer je železnička bliže znamenitostima, a kad ideš autom, imaš jedan ne baš zanimljiv deo da šetaš od parkinga do jezgra Venecije. Nama je bilo prelepo! I neplanski. Imali smo uplaćeno letovanje u Puli, pa je mm shvatio da ima par dana godišnjeg pre letovanja, tako da smo u poslednjem momentu iplanirali da idemo do Trsta, pa iz Trsta do Venecije pre Pule. Jao, samo kad se set_im italijanske kuhinje... ❤



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 16:53:54   
flamingos
Didy,što se mene tiče spremna sam.Samo dete da se reši...Prelepo je,znam.Bili smo mm i ja dok nismo imali dete.Za sad je takva situacija.Rekoh ja,nadoknadićemo sve,samo kad krenemo.Da odemo i do Beča,kod moje sestre(i tamo smo bili),do Italije-ima da nas nema 2 meseca kući.🙄

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 17:16:44   
Sanjica26 RR
Didy lepo te je videtiuser posted image barem ovako.
Hoce li Sofi nesto na ovu stranu da ima sa plesom?
Obecala sam T na jesen da vodim u Italiju. Ona bas zeli. Ali i ja volim Italiju.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 9.6.2024 17:17:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 17:20:16   
Sanjica26 RR
Tizi, vise volim ovakvo vreme nego one kise sto su bile. Mm je danas pustio klimu. Sto se mene tice i ne mora.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 17:26:46   
Ivanka 75
Svekrva htela da pusti klimu danas ali nije ociscena pa mora da ceka majstora ove nedelje. A rerna ugrejala samo tako. Pa izadjosmo pod smokvom i tresnjom da sedimo i bi bas lepo. Toplo a ne prži.
Spava mi se. 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 17:29:42   
Sanjica26 RR
I meni se Ivanka spavalo. Na kraju sam se rasanila. I uzela sam da uvezbavam neke kompozicije, posto sam manje od pola dana morala da ih procitam. E sad sam ih skroz naucila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 17:34:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

I meni se Ivanka spavalo. Na kraju sam se rasanila. I uzela sam da uvezbavam neke kompozicije, posto sam manje od pola dana morala da ih procitam. E sad sam ih skroz naucila.



Ali ja sam odremala jedno 20min malopre, onako na pola oka 😊 
Čujem Ivu da udara u džak napolju i taman me držalo da ne zaspim skroz. 😁
Kompozicije, kako je to lepo 😊
Mnogo mi krivo što zbog posla ne mogu da idem u pozorište često. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 18:46:14   
Didy


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Didy lepo te je videtiuser posted image barem ovako.
Hoce li Sofi nesto na ovu stranu da ima sa plesom?
Obecala sam T na jesen da vodim u Italiju. Ona bas zeli. Ali i ja volim Italiju.



Sanjice ❤
Sofija je odustala od plesa pre nekih godinu i po dana. Samo je presekla, na moje veliko iznenađenje. Sad je kajak glavna preokupacija. Valjda joj je bilo puno 2 sporta + sve ostale obaveze.Sad hoće i od muzičke škole da odustane, ali to ne dam. Nek izdrži još 2 godine i nek završi, šteta je da ne dođe do kraja kad je već uložila truda prethodne 4 godine.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 20:28:33   
Sanjica26 RR
E to je jedno vreme i T drzalo, ali nisam dala. Sad vise ne pominji. A toliko lepo svira da je bas greota. Jos jedna godina i gotovo.
Iv meni je toliko lepo da sam ispunjena. Jos je gradski hor jedna kulturica. Celo drustvo i dirigent.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/24
9.6.2024 21:57:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR
kulturica



Najbitnija stavka ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/24
10.6.2024 8:12:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste mi danas? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/24
10.6.2024 12:06:11   
Ana RR
Dobro jutro, dobar dan. Kod mene radno, standardno. Nema predaha. Malo me smlatila ova vrućina, još sam i dobila u petak veče, taman ceo vikend da dalje od dvorišta ne mrdnem user posted image

Čekam kraj školske godine kao da ću ja biti dva meseca na raspustu user posted image ali barem malo da ne razmišljamo o učenju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/24
10.6.2024 13:39:14   
Ivanka 75
Ana, ja sam sinoc iskljucila sve školske alarme 🤣 Na mirovanju su do septembra. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/24
10.6.2024 19:41:34   
flamingos
Zdravo svima.Ivana,mi smo super.Kako ste vi?Dete jede giros i odmara od školskih obaveza.Ocene zaključene i uživancija.Išla sam kod zubara.Sredih i ovaj zub.Pretoplo je napolju.U stanu je za sada još podnošljivo.Izbegavam da uključujem klimu dokle god je to moguće.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here