|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 0:32:07   
Ivanka 75
Sanjice, koliko dugo vec treniras redovno? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 0:32:27   
Ivanka 75
Ju kasno je 😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 7:59:12   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ivanka idem na pilates vec dve godine. U stvari trener nam je rekla da nije konkretno pilates. Drugacije nosi naziv, nego kad je otvarala kod nas u gradu tako je dala nazov jer to bi narodu bilo poznato. Bas mi prija.
Subota, a ja cu biti u poslu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 8:53:12   
Tiziana
Dobro jutro devojkr. Neko cudno vreme napolju.Ja ustala da ispratim sina na pripreme, sad da budim cerku, ide na cas pa da izadjem da kupim neke poklone, imamo tri rodjendana za vikend. Posle da poradim po kuci, napravim rucak jer nam je popodne napakovano. Predvece idem da gledam ''Za danas toliko'', kazu da je diiivan film. Veceras da ispratim onu Sodomu i Gomoru od Evrovizije.. Navijam za francuza. Sutra mi je dan isto pun obaveza, uvece idem na neki rodjendansku veceru tako da ce vikend da proleti. Na poslu standardno ludnica i pritisak.. 
Sta ima kod vas? Joka nam se ne javlja.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 9:39:31   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,uživajte u filmu.Ovde greje sunce.Moje dete doručkuje,pa da ide na čas gitare.Kasnije idemo svo troje u šoping,pa na ručak.Sledeće subote imamo punoletstvo.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 12:02:43   
Ivanka 75
Ja rano bila kod zubara. Zaboleo me zub dok smo bili alna Zlatiboru. I kazem joj da me uvek zub zaboli kad odemo tamo a ona kaze da je zbog nadmorske visine. I tacno prestao u petak kad smo se vratili.
Eto, da nisam bila na planini ne bi znala da imam pokvaren zub. I to sedmica, nikad popravljana. Lek do kraja juna da se oporavi zub. I taman mi ocistila dzepove malo. A gladna sam, jos sat vremena bez hrane 😭😭😭Moji otisli na pijac 😂😂😂 Znaci ludilo! 
Ivka u ponedeljak na medjuokruzno u Kš iz atletike, skok u vis, a u utorak na ekskurziju. Samo jedan dan sad isla u skolu, pripreme pripreme 😁
Vec drugu masinu vesa joj perem, da budesve cisto da bi odabrala sta ce u ponedeljak da spakuje. A kad se vrati sa ekskurzije u subotu tekvondo talmicenje. Postize nekako. ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 12:06:38   
Ivanka 75
Isla ja na pilates pre 20 godina. Samo ja biserka - cela grupa 😂😂😂
Ovo kucno vezbanje me za sada drzi uspravnom, imam i tegove i trake, guram polako. 
Tizi, lep provod vam zelim svima. 😊
Sad sedim i cekam ove s pijace da dodju, boce bucno kad udju 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 12:06:47   
dunja RR
Tizi videćeš, baš je lep autorski film, meni je je prijao, gledala sam ga u bioskopu pre 20-ak dana. Nema tu neke posebne priče, ali me vratio u neka nekomplikovana davna vremena, kada su ljudi uživali u malim stvarima, jer to je zapravo život, bez jurnjave, telefona, šopinga. Nadahnuo me je da je moguće živeti i danas tako, samo ako to i želiš. 


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Predvece idem da gledam Za danas toliko, kazu da je diiivan film. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 11.5.2024 14:45:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 12:20:29   
dunja RR
Mi smo trenutno kući, Sava ima sutra državno takmičenje iz Misliše, pa sam nazvala sada Arhimedes da pitam da li da uzmem neku zbirku od prošle god, ali me neka profesorka reče da mu dam zadatke iz zbirke koju imamo i da tražim da mi obrazloži rešenja, tako da sada to radimo. 
Inače ima upalu grla, što ne pamtim kad je imao, na antibiotiku je, nije išao juče i prekjuče u školu, ali je bolestan svirao prejuče na koncertu za Ribnikar u njegovoj muzičkoj školi, nije hteo da odustane. Svirao je Betovena, tešku kompoziciju za 3. razred muzičke, iako je on prvi razred, ali ga je njegova profesorka već prebacila na vežbe za treći razred. Pre njega je svirala neka devojčica flautu, i imala je pratnju klavira (svirala profesorka), i odmakla je klupu daleko od klavira, jer je visoka. On posle kada je nakon nje izašao na pozornicu, nije razmišljao da treba da privuče stolicu, i jedva je odsvirao, jer mu je klavir bip daleko. Održala sam mu predavanje da pre nego krene da svira na koncertu, uvek podesi stolicu prema sebi. Do sada nije bilo potrebe za time jer su na javnim časovima pre njega uvek svirala deca, ali eto, ovo je bio koncert, pa su pratnje svirali profesori. Ali dobro, tek kreće sa koncertima, polako, naučiće sve. On inače nema tremu, ali je učietljica počela da mu postavlja izazove, npr dok svira na času, dogovori se sa nekim drugim profesorom da uđe iznenada, pri čemu Sava ne sme da se uplaši, već mora da nastavlja da svira kao da nema nikoga. Zanimljiv pristup, ali ima efekta, razbjaju im tako i tu malo tremu koja može da se javi.

Juče je išao na neki banca intesa turnir u šahu, ni to nije hteo da odustane iako je bolestan, ubeđivali smo se dugo ali džabe, odvela sam ga na kraju. 
Sutra će verujem biti bolje, za takmičenje. 

Prekosutra ide na rekreativnu, počeću sada da ga pakujem, moram spakovati i bulardi i AB, da mu učiteljica daje. 

Uživajte u lepom danu, i mi ćemo uskoro napolje ☀️

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.5.2024 12:39:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 13:52:18   
Ivanka 75
Jao Dunja 😁❤️ Bravo za koncert, videla sam i rasplakala se💔Daj Boze da naucimo nesto iz svega ovoga, i da promenimo sebe ako ikako mozemo, nikad nije kasno. 
Sto se Save tice, gledaj da odmara sto vise. Iva je ove nedelje turbo i svako popodne spava bar sat, i vise. Ne bi mogla da funkcionise kad ne bi odmorila. A umor za sobom povlaci i slabljenje imuniteta. Vratice se on i zdrav i srecan i radostan sa rekreativne 😊Amgina ce proci do ponedeljka, imali smo slican slucaj za rekreativnu, cini mi se u drugom razredu. I lekove pila. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 15:35:34   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Isla ja na pilates pre 20 godina. Samo ja biserka - cela grupa 😂😂😂
Ovo kucno vezbanje me za sada drzi uspravnom, imam i tegove i trake, guram polako. 
Tizi, lep provod vam zelim svima. 😊
Sad sedim i cekam ove s pijace da dodju, boce bucno kad udju 😂

Ne mogu ja Ivanka kod kuce. Iskreno ne bih ni nasla vremena kod kuce. Ovako izgubim se tih sat vremena. Ja sam preporodjena od kad idem. Posebno sto idu normalne zene, trener je divna.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 15:35:52   
flamingos
Dunja,bravo za tvoje dete.Hajd da što pre ozdravi i da uživa na rekreativnoj.Mi završismo sa šopingom i ručkom.Ima jedan restoran u našem gradu u kome je prelepa hrana.Tu stalno idemo.Sad dete da uči,pa da prošeta sa društvom.Uživajte u lepom vremenu.Ovde je pretoplo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 15:53:40   
Ivanka 75
Jao Sanjice meni sve daleko, gde god da hocu da idem. Sve teretane, joge i slicno su se parkirali u centru grada, ko da na 3km od centra nema niko. A jedna joga, sto mi je odgovarao termin, ujutru, je daleko od autobuskog stajalista, izasla bi iz autobusa i klackala se peske jos 20 min. Uske ulice.
I odatle kucna teretana 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 15:58:45   
Sanjica26 RR
Verujem Ivanka. Ja imam 20 minuta do treninga. Idem pesice.
Drugo je Nis. Jos ako ti zivis bas na periferiji. Nezgodno je jako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 16:30:02   
Ivanka 75
Nisu lepo rasporedjeni po gradu. Svi su oko samog centra. A ja na 3km od centra, i to pravolinijski,  ne moze pravije biti 😂
U blizini imam musku teretanu 🤣 Cak sam mislila da ih pitam da im se pridruzim 😂😂😂




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 16:38:19   
Ivanka 75
Doduse, ima jedna na susednom bulevaru ali je clanarina paprena. High profile 🙄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 05/24
11.5.2024 23:43:30   
Tiziana

Divan je. Izadjes sa tako nekim lepim osecajem iako ti se na momente srce stegne dok gledas. Muzika odlicno odabrana. Bas mi je prijao. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi videćeš, baš je lep autorski film, meni je je prijao, gledala sam ga u bioskopu pre 20-ak dana. Nema tu neke posebne priče, ali me vratio u neka nekomplikovana davna vremena, kada su ljudi uživali u malim stvarima, jer to je zapravo život, bez jurnjave, telefona, šopinga. Nadahnuo me je da je moguće živeti i danas tako, samo ako to i želiš. 


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Predvece idem da gledam Za danas toliko, kazu da je diiivan film. 






(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 8:33:25   
dunja RR
Tizi daaa i muzika, čak i Garavi sokak sa onom pesmom koju nisam nikad čula, se super uklopio. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 11:19:10   
Tiziana
Ali Vlada Divljan na kraju... Pun pogodak.
Kakvog li groznog dana. Mene ceka kuhinja, a onda uvece na veceru. Ne volim nedeljom da imam bilo sta, volim da se spremim za radnu nedelju, ali dobro.. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 11:29:13   
Ivanka 75
Moje dete sinoc gledalo Back to black. Ona htela Garfilda ali je bila nadglasana. Zna ona za Amy i dosta o njoj ali nije joj se svidelo. Rekla boh da ne može da svari tu količinu tegobe koju je Amu nosila u sebi.
Odosmo u nabavku za putovanja, ekskurziju... Dan je za sad lep, videćemo na dalje. 
Ugodnu Nedelju vam želim ❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 14:23:32   
dunja RR
Daaa, taj glas njegov na kraju...

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ali Vlada Divljan na kraju... Pun pogodak.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 14:26:13   
dunja RR
Mi smo pokisli ko miševi ko jutros, vodila sam S na državno takmičenje u Drinku, a vukla i M sa sobom, jer smo sami danas. Mokri do gole kože, posebno nas dve. Ostavili njega tamo, pa nas dve sele na toplu čokoladu da se zgrejemo.

Počistio je zadatke, sve je tačno uradio (dali su mu rezultate pri izlasku iz škole, pa je proverio), videćemo sada, čekamo zvanične rezultate, biće kada bude na rekreativnoj.


Ja pijem kafu, pa da pravim ćufte, to je poželeo matematičar, pa da završim pakovanje kofera.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.5.2024 14:28:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 17:32:49   
Tiziana
Bravo Savo! Svaka cas_t! ❤️ 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 18:29:15   
dunja RR
Hvala Tizi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 05/24
12.5.2024 18:37:27   
dunja RR
A juče odvedem ja ipak S u Arhimedes, ajd kao da prošetamo do grada, jes da je bolestan, ali hoće da ide, i ja reko ajde. A Arhimedes je zapravo u muzičkoj školi Mokranjac (što je isto oduševilo S). I tamo nas dočeka predsednik Arhimedesa, koji je danas bio i na takmičenju, tj sedeo je na ulazu škole, profesor Marinković, 90 godina ima. Pokazao je juče Savi mali milion knjiga, neke smo i kupili, pa je kada je došao kući uradio je preko 100 zadataka user posted image Ne mogu da vam opišem koliko to dete voli matematiku, on je juče u Arhimedeseu, okružen sa onih milion knjiga, bio kao da sam dovela u fabriku čokolade. Posle dok je rešavao te zadatke kući, kaže on meni, mama, kako neko može da visi na telefonu, pored ovako zanimljivih zadataka koji čekaju da budu rešeni user posted image

A ovo apropo muzičke škole, postoji ona teorija da odlični matematičari odlično sviraju istrumente, jer postoji direktna veza između matematike i muzike u centrima u mozgu, i mogu vam reći, kod mog sina se to pokazalo 100% tačno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.5.2024 18:47:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here