|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
7.3.2024 15:16:40   
Ana RR
Da, da, Suzi... niko ništa na masovno trovanje ptica a ovamo se organizuje neki protest zbog pesme evrovizije. Ovaj narod se kolektivno drogira, treba da nas nema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Evrovizija
8.5.2024 11:16:03   
IvanaSK RR
Jeste li gledale sinoc? Ja nisam, ali videh da smo prosli. I mi i Slovenija i Hrvatska... 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Evrovizija
8.5.2024 12:22:43   
Ivanka 75
Nisam ni ja gledala. Procitah posle da smo prosli. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Evrovizija
8.5.2024 12:31:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jeste li gledale sinoc? Ja nisam, ali videh da smo prosli. I mi i Slovenija i Hrvatska... 
Nešto malo sam gledala.Posle sam zaspala.Premorena sam ovih dana,a i rano sam ustajala i nisam odgledala do kraja.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Evrovizija
8.5.2024 14:07:31   
Peace*
Pogledala sam jutros na YT.
Svet je otišao do vraga.
Gejevi, đavoli, gologuzi, gomila "plesača" koji gamižu oko izvođača simulirajući nisam sigurna šta...
Da ne bude zabune - ne dopada mi se ni naša, realno je ne razumem šta izgovara, mumla kroz nos.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Evrovizija
8.5.2024 19:17:27   
dunja RR
Ni ja nisam gledala, vudeh samo da svi hvale Hrvatsku, i da za Irsku pišu da su užas, ali nisam slušala ništa od toga, baš zbog ovog ašto Peace piše, ne gleda mi se...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Evrovizija
9.5.2024 11:11:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Pogledala sam jutros na YT.
Svet je otišao do vraga.
Gejevi, đavoli, gologuzi, gomila "plesača" koji gamižu oko izvođača simulirajući nisam sigurna šta...
Da ne bude zabune - ne dopada mi se ni naša, realno je ne razumem šta izgovara, mumla kroz nos.


Potpisujem sve...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Evrovizija
11.5.2024 15:04:19   
Ivanka 75
Holandija diskvalifikovana. Ne mogu da nadjem da li ce neko drugi "upasti" na njihovo mesto. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Evrovizija
11.5.2024 16:00:53   
nata11
Francuska jedino vredi.


_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Evrovizija
11.5.2024 22:32:19   
flamingos
Gledate li?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Evrovizija
12.5.2024 8:41:19   
dunja RR
Nisam gledala, odgledah samo glasanje da vidim da li će se udostojiti da daju Hrvatima pobedu, iako mi se pesma nešto posebno ne dopada. Bilo bi mi draže da su oni pobedili nego Švajcarska, ali cvrc, ipak mora da pobedi muškarac koji ide na manikir i pola sata bira boju laka. Bejbi Lazanja je stavio minđuše i malo se našminlao ali nije to pvoljno momče. Izgledaš previše muževno za pobedu.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Evrovizija
12.5.2024 8:43:37   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nisam gledala, odgledah samo glasanje da vidim da li će se udostojiti da daju Hrvatima pobedu, iako mi se pesma nešto posebno ne dopada. Bilo bi mi draže da su oni pobedili nego Švajcarska, ali cvrc, ipak mora da pobedi muškarac koji ide na manikir i pola sata bira boju laka. Bejbi Lazanja je stavio minđuše i malo se našminlao ali nije to pvoljno momče. Izgledaš previše muževno za pobedu.



Apsolutno sd slažem.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Evrovizija
12.5.2024 11:20:58   
Tiziana
Meni je neverovatno da su strucni ziriji masovno glasali za ono.Kud ide ovaj svet. Ja sam bas navijala za francuza, covek ima glas! Ali cula sam da ima zenu i dete tako da nije imao sansu.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Evrovizija
12.5.2024 11:24:42   
Ivanka 75
Čitala sam na stranim portalima intervuje sa osobom koja je pobedila na Evroviziji. Nisam imala problema da ih procitam ali zato kada sam presla na nase portale i članke... Jadni oni koji moraju da napišu "pobedilo sam na takmičenju", "slomilo sam trofej", "povredilo sam prst"...
Nema naš jezik mehanizme za takva izražavanja. 
A pesmu sam sinoć čula prvi put i pevljiva je, ajd, nije loša. 
Volela bih da je pobedio Baby Lasagne 😊 Navijasmo za njega ☺️
Pozornica mračna ko u tunelu. Šta li su videli gledaoci u areni da mi je znati. Performansi za mase ispred malih ekrana. 
I Loren na kraju... Jaki trbušnjaci, nema šta. 
Lično mišljenje, Eurosong se izgubio u moru želja i prohteva pojedinaca. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.5.2024 11:30:35 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Evrovizija
12.5.2024 14:15:07   
dunja RR
Da isto sam pomislila kada videh da Bejbi Lazanja ima verenicu i da sa njom pravi kuću, negde u Istri. 
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Meni je neverovatno da su strucni ziriji masovno glasali za ono.Kud ide ovaj svet. Ja sam bas navijala za francuza, covek ima glas! Ali cula sam da ima zenu i dete tako da nije imao sansu.. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 12.5.2024 14:16:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Evrovizija
12.5.2024 14:43:43   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Evrovizija
12.5.2024 14:51:14   
Ivanka 75
Što neko napisa na FB, imali smo mi nasu Simonidu Puhalo nekad, sad su samo kopije 😊user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Evrovizija
12.5.2024 14:58:26   
dunja RR
Videh to jutros user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Evrovizija
12.5.2024 14:59:00   
Duškić
Dobra fora 🤣🤣

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Evrovizija
12.5.2024 15:01:55   
dunja RR
Tizi, jesi primetila da je glasove iz GB uživo dala Joanna Lumley (čini mi se da ti beše isto voliš njene tv putopise?), a ova naša Duška je prokomentarisala, nešto kao, niko nije rekao gospođi da ne sme alkohol da se vidi... ej čuj "gospođi". Pa Džoana je institucija, ej 78 godina i da onako izgledaš, i pri tom šta je sve uradila, a ova naša joj se obraća sa gospođa pod znacima navoda user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.5.2024 15:30:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Evrovizija
12.5.2024 15:54:49   
Ivanka 75
Ahhhh Joana, Absolutely Fabulous. ❤️❤️❤️ Duska je zaboravila da u seriji Joana ne ispušta čašu iz ruke. 😊
Duška je nekad baš operisana od simbolike. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Evrovizija
12.5.2024 16:11:13   
dunja RR
Daaaa, e Iv sve znaš 💗

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Evrovizija
12.5.2024 16:31:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Daaaa, e Iv sve znaš 💗



😂😂😂
Serija koju vredi ponovo gledati. 💯👍

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Evrovizija
12.5.2024 17:29:31   
Tiziana

Da!! 🙂 Odusevili smo se kad smo je videli. Njene naracije su carobnr. 
A Duska 😂😂.. No comment. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, jesi primetila da je glasove iz GB uživo dala Joanna Lumley (čini mi se da ti beše isto voliš njene tv putopise?), a ova naša Duška je prokomentarisala, nešto kao, niko nije rekao gospođi da ne sme alkohol da se vidi... ej čuj "gospođi". Pa Džoana je institucija, ej 78 godina i da onako izgledaš, i pri tom šta je sve uradila, a ova naša joj se obraća sa gospođa pod znacima navoda user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Evrovizija
12.5.2024 18:00:54   
Ivanka 75
Još početkom 2000tih sam prestala da pratim Evroviziju. Nisam gledala čak ni kad je Marija šerifović pobedila. Eto tolika je moja zainteresovanost bila.
Ne mogu da gledam nešto što u meni izaziva nelagodu, nekad me sramota da pogledam u ekran dok neko peva. 
Kad sam bila dete gledanje Evrovizije je bio doživljaj, zadovoljstvo, uživanje u muzici. Slušala se kvalitetna muzika sa divnim tekstovima. Ne želim da moje dete gleda. A to nije suština Evrovizije. 
Nemam ime za ono što su prikazali proteklih dana. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here