|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 17:51:39   
flamingos
Gagana,želim ti brz oporavak.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 17:54:33   
Ivanka 75
Gagana, brz oporavak ti zelim 😊


Meni je draga drugarica danas javila da je pozitivna. Na poslu se zarazila. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 19:23:39   
gagana83
Hvala drugari ❤️



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 20:02:22   
mati

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sinoć imala neku blago povišenu temperaturu - 37.3 i bolove u mišićima. Par dana unazad sam bila malo zapušena i grlo me grebuckalo, ali ništa posebno. Ja inače svaku zimu tako. 


Od jutros nema t, ok sam, osim što me zaboli glava kada se nakašljem i kako bih objasnila, kao da mi glava leluja 😁 Sklonila sam se u sobu i ne izlazim, ali se ne osećam loše, ne znam ima li potrebe da idem u covid ambulantu uopšte.



Gaga a, isto sam i ja ovako pisala. Tj došla sam ovde kako bi dobila potvrdu da nisam poz. user posted image
I onda su mi žene pisale svoja iskustva, i zaista, simptomi idu iz jedne do druge krajnosti, kao i da se sve promenilo. Ja sam recimo bila ubeđena da sam negativna. Ovako je tekao razgovor između onog što čita rezultate i mene:
Proziva on
-M. M.
-Ja
- Šta misliš? Jel si pozitivna? ( dok mi uzimao bris salili smo se malo i smejali)
-Naravno da sam negativna, ne znam ni zašto sam došla da čekam u ovoj guzvi.
- E cvrc, prevarila si se. Pozitivna si.
I svi počeli da se smeju, pa i ja. Mislim i takva je situacija, satima čekaš tamo, pa ti jedino ostaje da se šalis malo da se ne stresiras pored čekanja. I lakše je kada pričaš sa ljudima nego da čekaš sam sa sobom.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 21:40:02   
vonavoj
To ti pricam mati,svako drugacije.

A muski i zenski,to plus..mm lezi,ceo dan ima 37.2..najgoru temp,sve ga boli,isto kao i mene.ledja,stomacni misici,glava...i kaze,auuu,ovako me nikad nije bolelo,istina je.. a ja sam morala rucak,oko dece,jer je on radio,reko secas li se?!? On cuti🙄Kontamo da se zarazio prosli utorak,posle 3 dana je bio prvi simptom,kao grebuckanje u grlu...i mislim da ce sytra 7mi dan da izgubi culo mirisa.Tako sam se ja u subotu zarazila,u utorak me grebuckalo grlo,vrat me boleo,u subotu su cula skroz nestala...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 21:57:24   
Sanjica26 RR
Bas su kilavi muskarci.


Meni drugarica pise da joj je bas lose, a deca su se zalepila samo za nju. Nece kod oca. A ocu nije nista. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 22:20:02   
vonavoj
Sanjice,sve je razumem..tako sam i ja...ma kao juce da je bilo..

Znam da mu je lose,prosla sam kroz to...ali kolika je majcinska snaga jaka...zato mislim da cu se nekad raspasti...koliko se dajemo,200%..sve mozemo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Korona virus 3.deo
24.3.2021 22:23:30   
vonavoj
Sta mislite da li da bacam pare i radim antitela? Da vidim koliko imam,ako mi to uopste znaci?

U decembru sam ih imala...kontam da je tek 3 meseca proslo..Neki me neizdrz uhvatio,kao da budem mirna..a sa druge strane razmisljam da broj nista ne znaci..ko provera posle vakcine,a sva sloboda putovanja je npr.a i kod vakcine je individualno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Korona virus 3.deo
24.3.2021 22:52:24   
dunja RR
Pročitaj Von KLIK

Po ovome, nisu ni presudna antitela, već su i T ćelije jako bitne čak i kada nema antitela, zanima me šta kažu Maslačak i Mili.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Sta mislite da li da bacam pare i radim antitela? Da vidim koliko imam,ako mi to uopste znaci?

U decembru sam ih imala...kontam da je tek 3 meseca proslo..Neki me neizdrz uhvatio,kao da budem mirna..a sa druge strane razmisljam da broj nista ne znaci..ko provera posle vakcine,a sva sloboda putovanja je npr.a i kod vakcine je individualno.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Korona virus 3.deo
24.3.2021 23:00:07   
mati
Sanjiće, tako i moji muškarci. Zalepili se za mene, a meni sve tuga da ih držim od sebe. Mladji M se stalno zaleti pa se seti i onda ustukne. To mi je najteže bilo. Mi se inače puno grlimo. Posebno on, obožava da se scucuri kod mene i tako samo da pričamo. A nisam bas ni mogla da se zatvorim u sobu i totalno se odvojim. I pre poz testa smo bili svi zajedno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Korona virus 3.deo
25.3.2021 12:35:02   
Beba987
Von kako je? Jesu li mu snimili pluća? Napisala si u sredu, a ne vidim da si posle pisala o tome. Valjda nisam propustila.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Korona virus 3.deo
25.3.2021 13:18:18   
vonavoj
Cista su pluca,nema temp,bolje je..odmara. u subotu vadi krv i kontrola.
Dunja,valjda ce se javiti.

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Korona virus 3.deo
25.3.2021 13:40:50   
dunja RR
Super Von, biće on dobro.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 15:20:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Cista su pluca,nema temp,bolje je..odmara. u subotu vadi krv i kontrola.
Dunja,valjda ce se javiti.
Super von.Biće sve to dobro.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 15:26:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Cista su pluca,nema temp,bolje je..odmara. u subotu vadi krv i kontrola.
Dunja,valjda ce se javiti.



A kako si ti? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 16:08:04   
Ivanka 75
Upravo sam usla isto pitanje da postavim 😊




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 16:27:42   
vonavoj
Dobro sam,hvala sto brinete..pojma nemam da li je organizam reagovao na ponovni susret sa koronom,pa me zato bolela ledja i vrat,kao kad sam imala koronu..sad me ne boli vise tako,nego moje standardno.

Uzdam se u moja antitela😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 16:28:44   
flamingos
Drago mi je Von da si dobro.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 17:17:41   
mati
Von, drži se svojih antitela... 💪
Moj jedan kolega dugo ima T. Tako slabu. Radio test par puta, svaki put negativan. I tako to traje od novembra. Iskreno, nisam mu verovala kada je pri poslednjem testiranju rekao da je negativan, imao je sve simptome, i pritom zapaljenje pluća, oba pluća krila.
Međutim, sinoć mi drugarica kaže da je njen brat u bolnici, negativan je a ima zapaljenje oba pluća krila. To su sve bliski ljudi, neko ko ne bi preuvelicao priču. Znaci drugi slučaj, potpuno isti simptomi i sve, a testovi negativni.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 17:29:02   
vonavoj
Mati,i ja sam cula par slycajeva..ali to je vec otislo na pluca,kasno za test...treba da urade antitela svi oni..


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 23:14:00   
mati
Maraj, da li te bole grudi? I ostali, ko je pre ležao...
Mene sada bole, ovih dana bas. Visoko po sredini.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 23:17:27   
Sanjica26 RR
Mati, moju mamu jeste. A sestra je bas dugo kasljala. Zet kad je izasao nije se nijednom zakasljao. Ona je isla i na skener za svaki slucaj. Rekao joj jr dr da su posledice. Ona ni sata nije imala odmor kad se razbolela. Dva deteta, plus muž bolestan. Onako bolesna vozila ga po bolnicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 23:23:05   
mati
Mene su bolele grudi prvih dana korone i posle ali ne stalno. Moraću da prelistam temu. Zato sam sve ovde i pisala. I sada me boli. Ali nije bol- bol. Nego na neki čudan način.
Danas sam pročitala da je jedna naša pevačica u julu imala koronu i još uvek se oporavlja, zamara se nema snage...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Korona virus 3.deo
26.3.2021 23:24:03   
Ivanka 75
Pricala moja, sestra sa nekim na tel i kaze "ja, sam prelezala koronu".

Najstariji sin joj kasnije rekao "nisi prelezala, nego prestajala" 😔

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Korona virus 3.deo
27.3.2021 10:52:25   
flamingos
Von,kako ste?Dunja,kako je deka?Da Ivanka,mama nema kad da preleži,sve na nogama.Ali,šta da radimo.Bitno da je sad dobro.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here