|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
10.4.2014 8:42:18   
Biserce
3mes 15dana donja desna jedinica:D:D:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Prvi zubici
10.4.2014 11:07:38   
Modessty
auuu biserče al ste vi požuriliii user posted image
Nikoli izašle obe donje jedinice sa 6 meseci i ja kažem rano mu izašli zubi! A vi u trećem mesecu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Prvi zubici
21.4.2014 20:26:20   
Leptiric123
Mojoj maleckoj zubici samo sto nisu izbili i donjini gornji izhleda.da ce jedni za drugima....a interesuje me da li vam se desavalo da nece da jedu cvrstu hranu samo mleko i sejkove kad izbijaju zubi....ona vec tri cetiri dana tako...jedva je uhvatim po nesto da pojede.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Prvi zubici
21.4.2014 20:34:01   
branki*
da,leptiric,vrlo moguce da je do zubica i da zato odbija cvrstu hranu(jer su joj desni nadrazene i iritira ih cvrsta hrana).

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Prvi zubici
21.4.2014 20:43:37   
Leptiric123
hvala branki.Ali npr hleb sredinicu hoce po malo....a drugo evemtualno nesto iz lino kolekcije i mleko....ne znam koliko moze potrajati?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Prvi zubici
21.4.2014 20:49:57   
branki*
pa,lino kolekcija je logicna verovatno jer klizi,ne mora da zvace....moze trajati sve dok ne nikne zubic,10-ak dana..
nema na cemuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Prvi zubici
21.4.2014 22:18:28   
Leptiric123
Sad mi je lakse...:-) hvala.Branki idemo i sutra na kontrolu pa cemo pitati sta da radimo zabusamtu ali bas sam brinula samo mleko danima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Prvi zubici
29.5.2014 12:22:30   
suki
Juce gledam izbio prvi zubic ali se ne vidi bas redovno pa rekoh sacekacu do sutra pa da konacno proglasim, kad jutros vidim izbio i onaj do njega!user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Prvi zubici
2.6.2014 17:22:41   
Sanjica26 RR
I nama je izbila jedinica dole. user posted image user posted image Lose jede, sisa i spava tako da ocekujem jos koji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suki)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Prvi zubici
2.6.2014 17:41:38   
dijana1*
Bravo drugari user posted image
Znaci da uskoro i zubic ocekujemo. Vuku je tacno sa sest meseci izbio prvi zubicuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Prvi zubici
2.6.2014 17:44:41   
Sanjica26 RR
Teodori je isto prvi izasao sa 6 meseci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Prvi zubici
12.6.2014 7:28:40   
Wannajah
Zene drage UPOMOC!
5 dana jadan ne jede,ne spava,place neutesno na momente,temperatura,bala se tegli do patosa,ma uzas!
Sigurno su zubi. Radili smo i mokracu i krvni sliku i sve je ok. I glpodalicu sam mu davala,oi prstima masirala i calgel mazala.. Nece ni da sisa,bojim se da se ne odbije od dojke,ne znam vise kako da mu pomognem. Malo posisa iz flasice i to otprilike za ceo dan 200 do 300ml mleka. Dajem mu hladan sokic od visnje i to na spric,jedino tako popije a vrucine su,mora da unosi tecnosti narocito i zbog temperature. Lepo vise ne znam sta da radim. Dodje moi da se obesim. Na momente je super,smeje se,peva pa odjednom u vrisak i suze krokodilske. Place po 20 minuta.tako i kad spava. I komsiluik me zaustavlja,cuju ga nocu.. Ne znam vise kako da mu jadnom pomognem. Inace ima pet ipo meseci. Dajte ljubim vas bilo kakav savet. OCAJNA SAM!

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Prvi zubici
12.6.2014 8:00:51   
Anoniman
daj mu sirup. kad dodje to toga, samo sirup pomaze.

(odgovor članu Wannajah)
  Direktna veza do poruke: 888
   RE: Prvi zubici
12.6.2014 9:28:29   
Wannajah
I to sam mu davala. Drzi ga mozda sat-dva i opet jovo nanovo..

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Prvi zubici
12.6.2014 12:10:53   
dijana1*
Istu muku mucimo samo kad nas nije bas toliko kriticno.vec 2-3 dana je bas nervozan. Kako god da ga namestim kenkavi. Stalno mi je na rukama. Sinoc sam ga sat vremena uspavljivala. Kako zaspi tako u plac. Sve se nadam da je od zubica.
A da on obozava da glodje cucu a juce je par puta bas zaplakao dok ju je grickao. Tako da mislim da su zubici. I malo mu je kaka tecnija.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Wannajah)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Prvi zubici
13.6.2014 20:04:50   
Wannajah
Ma strasno. A savet pedijatra je MOLITE BOGA DA STO PRE IZBIJU.. Sta reci...

_____________________________

Sreca,sreca,raaaaaadoooosssss'!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Prvi zubici
15.6.2014 12:02:17   
Biserce

IZVORNA PORUKA: Biserce

3mes 15dana donja desna jedinica:D:D:D

3mes 16dana donja leva jedinica
5mes 21dan donja leva dvojka

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Prvi zubici
21.7.2014 10:17:28   
mati
Ja nisam pisala ali imamo cetri zubica. Kao i Mati izasli u paru, dok smo cekali gornje jedinice,donje vec pocele da udaraju u kasicisu... Za sada smo prosli bez vecih probleme i nervoze, nismo cak ni mazali...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Prvi zubici
21.7.2014 14:57:59   
Biserce

IZVORNA PORUKA: Biserce


IZVORNA PORUKA: Biserce

3mes 15dana donja desna jedinica:D:D:D

3mes 16dana donja leva jedinica
5mes 21dan donja leva dvojka

6mes21dan gornja leva dvojka

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Prvi zubici
21.7.2014 16:20:59   
mamica 91
Nama je danas zvanicno i cika zubi potvrdio da nam je izbio zubic a imamo 7nedelja i 4dana... prvo sam mislila da samm luda, dok nije bas skroz probio desni, i danas ja isla kod zubara pa mm dosao s V po mene i ja ga bas pitam, kaze zubic .. iskreno ne radujem se bas previse, sta znam nekako mi je prerano user posted image jos ni grcice nismo "preboleli" a sad vec zubici user posted image ...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Prvi zubici
21.7.2014 22:21:53   
dijana1*
Mamice cestitamuser posted image sta te briga sve 2u1 , pregrmis odjednom i posle mirnauser posted image
Pisala sam pre mesec dana kako je Kosta bio kenkav i bilo je od zubica. Izbile mu donje jedinice tako da ima dva zubicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Prvi zubici
21.7.2014 22:26:24   
Dada81
user posted image user posted image O,pa nekima bas poranili.Davidu izbili koji dan pre ulaska u 6.mes. A,evo Marku sa 6m i 21 dan jos nista,ali standardno stalno ruke u ustima,ako nije glodalica.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Prvi zubici
22.7.2014 7:46:02   
serpica
Juce nam je izbio prvi zubic 11meseci i 6 dana user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Prvi zubici
22.7.2014 8:05:00   
dijana1*
To se Toma sprema za prvi rodjendanuser posted image
Cestitamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Prvi zubici
22.7.2014 8:43:17   
mirkam
Citam i ne vjerujem kako nicanje zubica nema pravila. Mi smo vec dva mjeseca nervozni i kenkavi...A od zubica ni najave..

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here