|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   La linea
11.11.2009 10:15:05   
Anoniman
KLIKNI  user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: La linea
11.11.2009 10:19:44   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: La linea
11.11.2009 10:26:55   
sanji
user posted image user posted image  user posted image Mnogo je dobar! user posted image  user posted image  user posted image
Ja sam obožavala da gledam kad sam bila mala, a sestra i ja smo ga zvale Barum, Barum! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: La linea
11.11.2009 10:53:08   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: sanji

user posted image user posted image  user posted image Mnogo je dobar! user posted image  user posted image  user posted image
Ja sam obožavala da gledam kad sam bila mala, a sestra i ja smo ga zvale Barum, Barum! user posted image



Isto! Tasha, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: La linea
11.11.2009 11:02:59   
magnetic
I dan danas ga pogledam kad naletim.Mada jako retko pustaju.Steta

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: La linea
11.11.2009 11:14:55   
Ellenica
Barum barumuser posted image user posted image user posted image user posted image

mm ga isto tako zove


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: La linea
11.11.2009 11:15:54   
Lilly*
Tako ga svi zovu koji ne znaju pravo ime user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: La linea
11.11.2009 13:47:17   
oliveradj
user posted image  skroz je ludo

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: La linea
11.11.2009 14:17:06   
Nensi*
Hehehehehe
Barum,barum user posted image user posted image user posted image I ja sam ga tako zvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: La linea
3.12.2009 23:48:55   
Rossonera
Izvinite što ovako ulećem, ali ovo je jedina tema koju sam našla za La Linea... Ali mi je hitno potrebna pomoć! Studiram glumu i treba da uradim kao zadatak za cas crtani film.Odabrala sam najgenijalniji - La Linea :) Da li iko može da mi pomogne da otkrijem šta on govori, tj. mrmlja, da ne luopam bezveze! Molim vas hitno mi je jako!
Hvala unaprijed!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: La linea
3.12.2009 23:54:31   
eugenija
Pa ono - morale bi se čuti da ti odglumimuser posted image user posted image user posted image

Skidaj sve što nađeš, pojačaj, i udri.. priča izmišljenim jezikom, ada ba ha bababa.. To je manifest ispoljavanja emocija kroz jezik.. koga nema.. Nebitan je.. Zato La Linea nema prevoda.. razumeš? Njegovo mumljanje razumeju svi, jer on ustvari mumljanjem pokazuje emociju koja je produkt radnji "na platnu"


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rossonera)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: La linea
3.12.2009 23:55:04   
Lilly*
Barum, barum user posted image Mislim da to nema neko posebno značenje user posted image

(odgovor članu Rossonera)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: La linea
4.12.2009 22:06:47   
Rossonera
Joj hvala punouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: La linea
5.12.2009 11:05:32   
eugenija
Joj, nema na čemu!user posted image

Sa srećom, javi kako prođe!user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rossonera)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here